WHAT WE DO?

NELER YAPIYORUZ?

Dijital mecralardaki tüm ihtiyaçlarınız için uzman ekibimiz ile yenilikçi ve kreatif çözümlerimizle yanınızdayız.

DATA ANALYSIS

VERİ ANALİZİ

Analitik araçlar kullanılarak, gerekli tüm veriler mümkün olduğunca en net şekilde elde edilip, bu veriler ışığında performans analizi yapılır ve bu verilere dayandırılarak aksiyonlar alınır.

PERFORMANCE MARKETING

PERFORMANS PAZARLAMA

Hedeflerinize bağlı olarak elde etmek istediğiniz gelirlere ulaşabileceğiniz optimum pazarlama bütçesini veri ve performans endeksli olarak belirler ve bütçenizin en doğru medya kanallarında yönetilmesini, doğru kullanıcıya en doğru mecradan ulaşmanızı ve satışlarınızı artırmayı amaçlarız.

PERFORMANCE MARKETING

PERFORMANS PAZARLAMA

Performans pazarlama; dijital platformlarda gerçekleştirilen, ölçülebilir ve dinamik olarak yönetilebilir dijital reklam çalışmalarının tümünü kapsamaktadır. Reklam verenler yalnızca ölçülebilir sonuçlar için ödeme yaparlar. Performans pazarlama ile veri ve performans odaklı stratejiler geliştirir, potansiyel müşterilerinizi doğru zamanda doğru mecrada yakalarsınız.

SEO

ARAMA MOTORU OPTİMİZAYONU

Markanızın web’deki görünürlüğünü arttırarak web sitenizi arama motorlarının koyduğu kriterlere uygun hale getiriyoruz. Hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda organik trafiğinizi, dönüşüm oranlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Isı haritaları ve göz takibi gibi dönüşüm odaklı yöntemlerle kullanıcı deneyimlerinizi arttırıyoruz

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


CONTACT US

BİZE ULAŞIN

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


Logo-tagline


Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | info@adgo.com.tr


Büyükdere Caddesi, Astoria Kuleleri No.127 İç Kapı No. B2-02 – Şişli
T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | info@adgo.com.tr