E-MAIL MARKETING

E-POSTA PAZARLAMA


En yüksek yatırım getirisini sağlayan E-Posta pazarlama ile hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurun. Mobil uyumlu, tüm cihazlardan erişim alınabilen doğru kodlanmış içerik ile doğru zamanda doğru hedef kitleye gönderim planları yaparak maksimum fayda sağlamak mümkün.

E-MAIL & NEWSLETTER

E-POSTA & E-BÜLTEN

Bir alışveriş, üyelik veya bülten aboneliği için size e-posta adresini bırakıp iletişim iznini aldığımız kişilere; %100 izinli e-posta pazarlama altyapısı, mobil uyumlu kodlama ve özgün tasarımlar ile yeni kampanyalarınızı, indirim & promosyon bildirimlerinizi, bilgilendirme mesajlarınızı veya yeni blog yazınızı göndererek markanız ile kullanıcı arasındaki ilişkiyi hep sıcak tutmanızı sağlıyoruz.

LANDING PAGE

AÇILIŞ SAYFASI

Dijital pazarlama kampanya sürecimiz boyunca kullanıcıları yönlendireceğimiz sayfanın ismidir. Bu sayfaları, mobil uyumlu tasarımlarla, kullanıcıyı işlem yapmaya teşvik edecek ve en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayacak şekilde hazırlayarak, dijital pazarlama süreçlerinizde maksimum verimi hedefliyoruz.

E-MAIL SERVICE PROVIDER ADMINISTRATION & CONSULTANCY

E-POSTA SERVİS SAĞLAYICI YÖNETİMİ & DANIŞMANLIĞI

Pazarlama otomasyonu ile hedef kitleniz ile doğru platformlarda doğru kanallar aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlayarak satış performansınızı artırırsınız. Dijital pazarlama aksiyonları alınırken, kullanıcıların şu an veya daha önce markanızla nasıl iletişime geçtiği de göz önüne alınarak, kullanıcılar ile kurulacak iletişimin kişiselleştirilmesi sağlanır. AdGo olarak, pazarlama stratejileri oluştururken akıllı etkileşim yöntemleri öneririz, bunların operasyonunu yönetir ve markanızın başarılı dijital pazarlama kampanyaları oluşturmasını ve yönetmesini sağlarız.

E-MAIL SERVICE PROVIDER ADMINISTRATION & CONSULTANCY

E-POSTA SERVİS SAĞLAYICI YÖNETİMİ & DANIŞMANLIĞI

E-posta pazarlamasında akıllı otomasyonlar kullanıyoruz. Makine öğrenmesi algoritmaları ile geliştirilmiş bu sistemler sayesinde, pazarlama sürecimizin farklı alanlarına özelleştirilebilecek çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kişiselleştirilmiş dinamik web site tasarımı, kullanıcı deneyimi bazlı segmentasyon ve kişiye özel e-posta pazarlaması bunlardan sadece birkaçı…

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


CONTACT US

BİZE ULAŞIN

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


Logo-tagline


Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | info@adgo.com.tr


Büyükdere Caddesi, Astoria Kuleleri No.127 İç Kapı No. B2-02 – Şişli
T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | info@adgo.com.tr