GOOGLE ADS

GOOGLE REKLAMLARI


Google’da markanız ve ürünleriniz ile ilgili yapılan aramalarda üst sıralarda olmak, markanızla ve ürünlerinizle ilgili hedef kitlelere uygun banner reklamlar göstermek, daha önce web sitenizi ziyaret etmiş olan kullanıcılara diğer internet alanlarında reklamlarınızı göstermek gibi Google ads hizmetlerini profesyonel ekibimizle yönetiyoruz.

GOOGLE SEARCH NETWORK

GOOGLE ARAMA AĞI REKLAMLARI

Arama ağı reklamları ile kullanıcılar Google arama motorunda işletmenizin sağladığı bir ürün veya hizmet ile ilgili aramalar gerçekleştirdiğinde reklamlarınızı doğru kullanıcıya doğru zamanda ve organik sonuçların üzerinde göstererek; sitenize trafik çekmenin yanı sıra marka bilinirliği sağlıyoruz.

GOOGLE DISPLAY NETWORK

GOOGLE GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI

Görüntülü reklamlar ile Google iş ortağı olan 3 milyondan fazla web sitesinin yanı sıra Youtube ve Gmail mecralarında, işletme hedeflerinize uygun olarak yapacağımız özel analiz ve hedeflemelerle reklam yayınlamanızı sağlıyoruz.

YOUTUBE ADS

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube reklamları ile işletme hedeflerinize uygun olarak yapacağımız özel hedeflemeler sayesinde potansiyel müşterilerinize Youtube’da vakit geçirdikleri anda ulaşabilmenizi ve marka bilinirliğinizin artmasını sağlıyoruz.

CUSTOMER MATCH

MÜŞTERİ EŞLEŞTİRME

Google’ın sunduğu customer match hedefleme seçeneği ile Google, YouTube veya gmail adreslerine giriş yapmış kullanıcılara özel kampanya oluşturup, daha yüksek dönüşüm oranlarına ulaşılabilir. Yeniden pazarlama kampanyalarının aksine web sitenize yapılan ziyaretlere değil elinizde bulunan e-posta pazarlama listelerine yönelik kampanya oluşturabilirsiniz.

LEAD GENERATION

OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Firmanızın ürün ve hizmetlerine ilgili gösteren potansiyel müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgilendiğini belirttiği herhangi bir aksiyon (form doldurma, sohbet başlatma, sosyal medya kanalı ile yorum vs) lead olarak değerlendirilir. Lead generation ise potansiyel müşterilerinizi satın alma adayına dönüştürdüğünüz sürecin adıdır. Markanız adına farkındalık yaratmak, farkındalık yarattığınız kitleyi ziyaretçiye dönüştürmek, ziyaretçilerinizin lead bırakma sürecini yönetip, en kısa ve kolay şekilde satışlarınızın artmasına yardımcı oluyoruz.

CUSTOMER MATCH

MÜŞTERİ EŞLEŞTİRME

Mevcut ve reklamlardan elde edeceğimiz müşteri listenize doğrudan özelleştirilmiş reklamlar yayınlayarak kitlenizi elde tutmanızı sağlıyoruz.

LEAD GENERATION

OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek potansiyel müşteri kitlenizin analiz edilmesiyle, hedeflenen kitleyi işletmeniz için birer müşteriye çevirecek reklamlar ile yatırım getirinizin artmasını sağlıyoruz.

RETARGETING / REMARKETING

YENİDEN HEDEFLEME / YENİDEN PAZARLAMA

Reklam yoluyla veya organik olarak web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan tüm kullanıcılar yeniden pazarlama ile tekrar hedeflenerek dönüşüm gerçekleştirmelerini teşvik edecek reklamların yayınlanmasını sağlıyoruz.

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


CONTACT US

BİZE ULAŞIN

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


Logo-tagline


Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | info@adgo.com.tr


Büyükdere Caddesi, Astoria Kuleleri No.127 İç Kapı No. B2-02 – Şişli
T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | info@adgo.com.tr