SOCIAL MEDIA ADS

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI


Marka ve ürününüz için çok etkili ve büyük bir pazarlama mecrası olan sosyal medya reklamları ile, geleneksel pazarlamaya ile karşılaştırıldığında daha düşük bütçeler ile çok büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. AdGo olarak, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi platformlarda en kapsamlı ve detaylı hedef kitleler belirleyerek, müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.

FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER ADS

FACEBOOK, INSTAGRAM, TWITTER REKLAMLARI

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek olan sosyal medya kullanıcılarını analiz ederek segmente ediyor ve işletmenizin pazarlama stratejisine özel hedeflemeler ile sosyal medyadan web sitenize trafik, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler sağlıyoruz.

CUSTOM AUDIENCE

ÖZEL HEDEF KİTLELER

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcıları demografi, davranış ve ilgi alanları bazında hedefleyerek kullanıcıya özel hazırladığımız reklamlar neticesinde sosyal medya kullanıcılarının markanız için birer potansiyel müşteriye dönüşmesini sağlıyoruz.

RETARGETING / REMARKETING

YENİDEN HEDEFLEME / YENİDEN PAZARLAMA

Yeniden hedefleme ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların etiketlenerek, daha sonra ziyaret ettikleri diğer web sitelerinde reklamınızın bu kullanıcıların karşısına çıkması sağlanır. Remarketing ile özellikle online elde ettiğiniz trafiğin satışa dönme sürecini kısaltır, dönüşüm oranları ve satış sayısını artırabilirsiniz.

LEAD GENERATION

OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Firmanızın ürün ve hizmetlerine ilgili gösteren potansiyel müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgilendiğini belirttiği herhangi bir aksiyon (form doldurma, sohbet başlatma, sosyal medya kanalı ile yorum vs) lead olarak değerlendirilir. Lead generation ise potansiyel müşterilerinizi satın alma adayına dönüştürdüğünüz sürecin adıdır. Markanız adına farkındalık yaratmak, farkındalık yarattığınız kitleyi ziyaretçiye dönüştürmek, ziyaretçilerinizin lead bırakma sürecini yönetip, en kısa ve kolay şekilde satışlarınızın artmasına yardımcı oluyoruz.

RETARGETING / REMARKETING

YENİDEN HEDEFLEME / YENİDEN PAZARLAMA

Reklam yoluyla veya organik olarak web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan tüm kullanıcıları sosyal medyada yeniden hedefleyerek dönüşüm gerçekleştirmelerini teşvik edecek reklamların yayınlanmasını ve kitleyi elde tutmanızı sağlıyoruz.

LEAD GENERATION

OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek potansiyel müşteri kitlenizin analiz edilmesiyle, hedeflenen kitleyi işletmeniz için birer müşteriye çevirecek reklamlar ile yatırım getirinizin artmasını sağlıyoruz.

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


CONTACT US

BİZE ULAŞIN

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


Logo-tagline


Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | info@adgo.com.tr


Büyükdere Caddesi, Astoria Kuleleri No.127 İç Kapı No. B2-02 – Şişli
T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | info@adgo.com.tr