Performans Pazarlama

AdGo Dijital Pazarlama Ajansı olarak performans pazarlama hizmetiyle doğru kullanıcıya en doğru kanaldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylece size özel belirlenen stratejilerle satışlarınızı artırmayı amaçlıyoruz. Hedeflerinize bağlı olarak elde etmek istediğiniz gelirlere ulaşabilmek için bütçenizi optimize ediyoruz. Veri ve performans endeksli bakış açımızla, bütçenizin doğru şekilde en doğru medya kanallarında yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Google Reklamları

PERFORMANS PAZARLAMA VE GOOGLE REKLAMLARI

Performans pazarlama hizmetini verirken Dünyanın en büyük arama motoru olan Google ile entegre çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi Google Ads platformu ile arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz. Youtube/ Gmail gibi platformlarda ve 3 milyonu aşkın iş ortağı web sitesi ağında markanızın duyurulmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek olan sosyal medya kullanıcılarını analiz ederek segmente ediyor ve işletmenizin pazarlama stratejisine özel hedeflemeler ile sosyal medyadan web sitenize trafik, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler sağlıyoruz.

PERFORMANS PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA AJANSI

Performans pazarlama ve sosyal medya reklamları ile markanızı geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek olan sosyal medya kullanıcılarını analiz ediyoruz. İşletmenizin pazarlama stratejisine özel hedeflemeler ile sosyal medyadan web sitenize trafik sağlıyoruz. Böylece işletmeniz için marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler kazandırıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları
E PostaPazarlama

PERFORMANS PAZARLAMA VE E-POSTA PAZARLAMA

Performans pazarlama ve en yüksek yatırım getirisine sahip E-posta pazarlama hizmeti ile markanızı güçlendiriyoruz. E-posta pazarlama araçları ile hedef kitlenizle doğrudan iletişim kuruyoruz. Tamamen mobil uyumlu ve tüm cihazlardan erişilebilen doğru kodlanmış içerik ile doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaşıyoruz. Size özel belirlenen stratejik dağıtım planları ile markanız için maksimum faydayı sağlıyoruz.