SEO HİZMETİ 

AdGo Dijital Pazarlama Ajansı olarak, SEO hizmeti ile markanızın web’deki görünürlüğünü arttırıyoruz. Web sitenizi arama motorlarının koyduğu kriterlere uygun hale getiriyoruz. Bu sayede organik arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkarak, web site trafiğinizi arttırıyoruz. Denetim, Teknik, İçerik ve Optimizasyon olarak 4 farklı çerçevede web sitenizi inceliyor, gerekli adımları atıyoruz. Web sitenizin arama motorlarına her açıdan optimize olmasını sağlıyoruz.

SEO Hizmeti

SEO HİZMETİ VE DENETİM

Web sitenize ve markanıza özel oluşturulan Kurumsal SEO hizmeti için SEO denetiminizi gerçekleştiriyoruz. Anahtar kelime araştırmaları, arama motoru optimizasyon raporu, rakip bazlı ve sektörel analizler ile önce mevcut durumu belirliyor ve buna göre hedefimizi oluşturuyoruz. Böylelikle kararlı adımlar atmak için doğru yol haritasını belirliyoruz. Profesyonel SEO danışmanlığı açısından ilk aksiyonumuzu burada gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal SEO Hizmeti

TEKNİK

Web sitenizin teknik altyapısı ve SEO için teknik ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Web sitesi hızı, mobil hız, site haritası, hiyerarşik düzen, anahtar kelimeler ve etiketler, SSL sertifikası vb. SEO dostu uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

SEO HİZMETİ VE TEKNİK ANALİZ

Web sitenizin teknik altyapısını ve Kurumsal SEO hizmeti için teknik ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Web sitesi hızı, mobil hız, site haritası, SSL sertifikası vb. SEO dostu uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede web sitenizi teknik anlamda SEO uyumlu hale getiriyoruz. Web sitenizi teknik açıdan SEO uyumlu hale geldikten sonra içerik çalışmalarına başlıyoruz.

Kurumsal SEO Hizmeti
SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO HİZMETİ VE İÇERİK YÖNETİMİ

Web sitenize Kurumsal SEO hizmeti stratejisine uygun olarak düzenli ve benzersiz içerik üretimi yapıyoruz. Anahtar kelime optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. İçerik yazılarının ve görsellerin arama motoru optimizasyonunu maksimum düzeye çıkarıyoruz. Bu sayede odak anahtar kelimelerde hedeflediğiniz arama sonuç sırasını elde ediyoruz. Arama motoru optimizasyonunda içeriklerin gücünden tamamen faydalanabiliyoruz.

Profesyonel SEO Danışmanlığı

OPTİMİZASYON

Web sitenizin SEO çalışmasını yürütürken SEO çalışması planınıza bağlı olarak, içerik güncellemeleri, anahtar kelime ve etiket güncellemeleri, sayfa hızında yaptığımız iyileştirmeler, kaynak kodlarda yaptığımız düzenlemeler ile sürekli olarak optimizasyon gerçekleştiriyoruz.

SEO HİZMETİ VE OPTİMİZASYON

Web sitenizin Kurumsal SEO hizmeti çalışmalarını yürütürken plana uygun güncelleştirmeleri sağlıyoruz. İçerik güncellemeleri, anahtar kelime ve etiket güncellemeleri, sayfa hızı konularında iyileştirmeler yapıyoruz. Kaynak kodlarda yaptığımız düzenlemeler ile sürekli olarak optimizasyon gerçekleştiriyoruz. Böylelikle web siteniz sadece bir kere değil her zaman arama motorlarına optimize oluyor.

Profesyonel SEO Danışmanlığı
İzmir SEO Hizmeti

İZMİR SEO HİZMETİ

İzmir SEO Hizmeti ile profesyonel SEO danışmalığı ve SEO hizmeti veriyoruz. Sitenize Ücretsiz SEO Analizi yaparak sizleri dijital pazarlama alanında bir adım daha öteye taşıyoruz! Bu sayede işletmenizi arama motoru organik sonuçlarında üste çıkarmak için ilk adımı atıyoruz.

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


  **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

  * Zorunlu alan

  AdGo Dijital Pazarlama Ajansı


  Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
  T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | adgo@adgo.com.tr


  Büyükdere Caddesi, No: 199, Levent 199,  34330 – Levent
  T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | adgo@adgo.com.tr

  CONTACT US

  BİZE ULAŞIN

  CANLI DESTEK

  Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

  BİZE YAZIN


   **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

   * Zorunlu alan