SOSYAL MEDYA Ajansı

AdGo Dijital Pazarlama Ajansı & Sosyal Medya Ajansı olarak sosyal medya danışmanlığı yaparak markanızı geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Daha düşük bir bütçeyle oldukça etkili bir pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Sosyal medya reklamları sayesinde sizlere ekonomik çözümler sunabiliyoruz. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi platformlarda en kapsamlı ve detaylı hedef kitleler belirleyebiliyoruz. Bu sayede müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlıyor, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN VE INSTAGRAM REKLAMLARI

Sosyal medya reklamları aracılığıyla sizlere Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram reklam verme çözümleri sağlıyoruz. Sosyal medya hedef kitlenizi profesyonel araçlarla analiz ediyoruz. İşletmenizin pazarlama stratejisine özel hedeflemeler ile sosyal medyadan web sitenize trafik sağlıyoruz. Böylece sizlere marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler kazandırıyoruz. AdGo Dijital Pazarlama Ajansı olarak sosyal medya reklamcılığı konularında sizlere ilk andan itibaren destek oluyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İLE ÖZEL HEDEF KİTLELER

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcıları demografi, davranış ve ilgi alanlarına göre ayırıyoruz. Kullanıcıya özel hazırladığımız sosyal medya reklamları sayesinde potansiyel müşterileri yakalıyoruz. Böylece sosyal medya kullanıcılarının markanız için birer müşteriye dönüşmesini sağlıyoruz. Tüm bunları yaparken Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram sponsorlu reklam verme araçlarından profesyonel olarak faydalanıyoruz.

Sosyalmedya image

YENİDEN HEDEFLEME / YENİDEN PAZARLAMA

Reklam yoluyla veya organik olarak web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan tüm kullanıcıları sosyal medyada yeniden hedefleyerek dönüşüm gerçekleştirmelerini teşvik edecek reklamların yayınlanmasını ve kitleyi elde tutmanızı sağlıyoruz.

OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek potansiyel müşteri kitlenizin analiz edilmesiyle, hedeflenen kitleyi işletmeniz için birer müşteriye çevirecek reklamlar ile yatırım getirinizin artmasını sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İLE YENİDEN HEDEFLEME / YENİDEN PAZARLAMA

Sosyal medya reklamları yoluyla veya organik olarak web sitenizi daha önce ziyaret etmiş olan kullanıcıları yeniden hedefleyebiliyoruz. Bu sayede dönüşüm gerçekleştirmelerini teşvik edecek reklamların yayınlanmasını sağlıyoruz. Zaten markanızı daha önce görmüş olan kullanıcıları birer müşteriye çevirebiliyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İLE OLASI SATIŞ OLUŞTURMA

Sosyal medya reklamları ile sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek potansiyel müşterileri analiz ediyoruz. Kitle analiziyle, hedeflenen kitleyi işletmeniz için birer müşteriye çevirecek reklamlar sunarak yatırım getirinizin artmasını sağlıyoruz.

Sosyalmedya image

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


  **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

  * Zorunlu alan

  AdGo Dijital Pazarlama Ajansı


  Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
  T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | adgo@adgo.com.tr


  Büyükdere Caddesi, No: 199, Levent 199,  34330 – Levent
  T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | adgo@adgo.com.tr

  CONTACT US

  BİZE ULAŞIN

  CANLI DESTEK

  Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

  BİZE YAZIN


   **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

   * Zorunlu alan