VERİ ANALİZİ

AdGo Dijital Pazarlama Ajansı olarak, analitik araçlarla veri analizi hizmeti veriyor, performansınızı düzenli olarak analiz ediyoruz. İşletmeniz için gerekli tüm verileri olabildiğince net bir şekilde elde ediyoruz. Bu veriler ışığında performans ve veri analizi yapıyor ve bu verilere göre aksiyon alıyoruz.

KURULUM

Veri Analizi

GOOGLE ANALİTİK İLE VERİ ANALİZİ

Veri analizi yaparken Google’ın oldukça önemli bir veri analiz programı olan Google Analytics programını kullanıyoruz. Bu platform sayesinde internet sayfasına sahip olan işletmelerin tüm verilerini ayrıntılı bir biçimde görebiliyoruz. Analiz sonuçlarını düzenli olarak tarafınıza raporluyoruz. Ziyaretçi kitlenizin segmentasyonunu sağlayarak dijital pazarlama stratejisine yön veriyoruz.

ALIŞVERİŞ REKLAMLARI İÇİN VERİ ANALİZİ

Alışveriş reklamlarında veri analizi için Google’ın e-ticaret kullanıcılarına sunduğu Google Merchant Center platformundan yararlanıyoruz. Bu sayede Google aramalarındaki alışveriş sonuçları içerisinde reklamlarınızı yayınlıyoruz. Ürün verilerinin anlık takibini yapıyor ve profesyonel reklam yönetimini sağlıyoruz.

GOOGLE ETİKET YÖNETİCİSİ İLE VERİ ANALİZİ

Web sitenize analiz, reklam vb. amaçlarla eklenmesi gereken tüm kod snippetlarını Google Tag Manager ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede gelişmiş kurulumlarla, web sitenize her açıdan veri analiz hizmeti veriyoruz. Böylelikle reklam kampanyalarınızı profesyonelce takip ediyor, gerekli olan tüm adımları sizin yerinize atıyoruz.

VERİ ANALİZİ DANIŞMANLIĞI

Veri Analizi

ANALİZ

Web sitenize kurulumlarını yaptığımız kod snippetları sayesinde ziyaretçilerden alınan tüm verilerin analizini gerçekleştiriyoruz. Bu analizler offline mecralarınız ve satış hedeflerinizle birleştiğinde bir strateji oluşturuyoruz.

RAPORLAMA

Analizler sonucunda pazarlama stratejinize uygun şekilde optimizasyon sağlıyoruz. Aldığımız aksiyonlar neticesinde oluşan yeni veriler ile yeni analiz ve optimizasyon sürecini başlatıyoruz.

UYGULAMA

Elde ettiğimiz tüm verilerin analizi ve optimizasyon işlemleri ile gerçekleştirilen aksiyonlardan doğan tüm sonuçları düzenli ve sık aralıklarla tarafınıza raporluyoruz.

ANALİZ

Web sitenize kurulumlarını yaptığımız kod snippetları sayesinde ziyaretçilerden alınan tüm verilerin analizini gerçekleştiriyoruz. Bu analizleri offline mecralarınız ve satış hedeflerinizle birleştirerek bir strateji oluşturuyoruz.

RAPORLAMA

Veri Analiz sonucuna göre pazarlama stratejinize uygun bir şekilde optimizasyon sağlıyoruz. Aldığımız aksiyonlar neticesinde oluşan yeni veriler ile yeni analiz ve optimizasyon sürecini başlatıyoruz.

UYGULAMA

Elde ettiğimiz tüm verilerin analizleri ve optimizasyon işlemleri ile aksiyonlar gerçekleştiriyoruz. Bu aksiyonlardan doğan tüm sonuçları düzenli ve sık aralıklarla tarafınıza raporluyoruz.

Veri Analizi

CANLI DESTEK

Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

BİZE YAZIN


  **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

  * Zorunlu alan

  AdGo Dijital Pazarlama Ajansı


  Kültür Mahallesi, Şevket Özçelik Sokak No.30 D.2 Erel Apartmanı – Alsancak
  T. 0232 465 33 44  F. 0232 465 33 43 | adgo@adgo.com.tr


  Büyükdere Caddesi, No: 199, Levent 199,  34330 – Levent
  T. 0212 403 96 92  F. 0212 403 96 92 | adgo@adgo.com.tr

  CONTACT US

  BİZE ULAŞIN

  CANLI DESTEK

  Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için hazır!

  BİZE YAZIN


   **Kişisel verilerinizin, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Modern Medya Group tarafından hangi kapsamda işlenebileceği www.adgo.com.tr/gizlilik-politikasi/ sayfasında açıklanmıştır.

   * Zorunlu alan